Büyük Hedefler İçin Takipçi Satın Alın!

Büyük Hedefler İçin Takipçi Satın Alın!

Merhaba instamoda.org kullanıcıları ;

Sosyal medya hergün gelişen gitgide büyüyen 7'den 70e kullanılan büyük bir platform ve bu paylaşım platformlarında yani sosyal medyada herkes fenomen olmanın peşinde.

Fenomenlik o kadar zor değil elinizin ucunda ki bir tıklamaya bakacak bir iş fenomenlik.

Sitemizi kullanarak İnstagram takipçi hizmetleri nden yararlanarak çok kısa bir sürede Fenomen olabilir o sosyal medyanın kralı olabilirsiniz.

İnternet üzerinden kısa bir araştırma yapmak için ‘’ instagram takipçi satın al ‘’ demeniz yeterli olacaktır.

İnstagram takipçi hilesi için sizlere profesyonel bir şekilde bu işin ehli olan kişiler tarafından %100 gerçek İnstagram takipçi işlemleri yaptığını bilmenizi isteriz.

Kesinlikle bu kişiler isteğinize göre de şekillenebilmektedir.

Mesela siz en uygun fiyatlarla takipçi alacağınız sitedeki canlı destek kısmından müşteri temsilcisi ile yazışacağınız zaman ‘’ bana 2000 kişi bayan takipçi satın ‘’ demeniz durumunda ilgili kişi tarafından sizde sadece instagram hesabınızın ismini alarak ( şifre istemezler ) ücreti gönderdikten sonra sadece birkaç dakika sonra gerçek takipçileri göndermeye başlayacaktır.

Bu tercihi tamamen siz yapabilmektesiniz. Ya da siz erkek ürünleri satışı yapan bir sayfa için takipçi satın almak istiyorsanız eğer ‘’ bana 1000 erkek takipçi satar mısınız ‘’ demeniz yeterli olacaktır.

Aslında instagram takipçi hilesi biraz da sizin bütçenizle olabilecek bir durumdur.

Hileli bir yöntem olarak bilinse de sizin sayfanızı beğenecek olan kişiler bazı durumlarda kişiyi ilgilendirmeyen bir sayfa olarak görürlerse takipten çıkabiliyorlar.

Ancak satıcı kişi siz 1000 kişi istediğinizde çıkma ihtimallerini de göz önünde bulundurarak size ortalama 1500 takipçi gönderecektir. Buna göre en az 500 kişisi çıksa sizin istediğiniz yine olacaktır.

Güvenilirlikten emin olun ; Takipçi artırma yöntemleri çok fazla talep bulan uygulamalar olduğundan kötü yazılım amaçlı olarak suistimal edilebilir.

Bu yüzden takipçi satın alma işlemini muhakkak güvenilir sitelerden: sitemiz instamoda.org'dan yapmalısınız. Ayrıca İnstagram takipçi hilesi kullanımı sonucunda hesabınız hiçbir şekilde zarar görmez , askıya alınmaz veya kapatılmaz.

Sitemiz sizlere yasal bir takipçi hile hizmeti vermektedir.Fenomenlik artık sizlere bir adım daha yakın , bir tık uzağınızda.

2017-11-17 23:58:43

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

instagram Hesabınızın (Reklam) Değerine Bakma

instagram Hesabınızın (Reklam) Değerine Bakma

Merhaba instamoda.org değerli kullanıcıları ; Sosyal medya hergün gelişen gitgide büyüyen 7'den 70e kullanılan büyük bir paylaşım platformu olan İnstagramın yeni getirilmesi planlanan pasif

Referanslarımız

Referanslarımız

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI  

Gizlilik Politikamız

Gizlilik Politikamız

Gizlilik Şartnamelerimizi Okuyunuz instamoda.org’a kayıtlı müşterilerimize ait isim, yaş, adres, e-posta, telefon numarası vb. kayıt sırasında girilen hiçbir bilgiyi web sitesinde yayınlamaz.