instagram Beklenen Özelliğine Kavuştu !

instagram Beklenen Özelliğine Kavuştu !

instagram Beklenen Özelliğine Kavuştu !

Instagram sonunda yeni bir güncellemeyle beklenen özelliği uygulamaya getirdi. Ancak bunu tam olarak yaptığını söylemek biraz güç.

Günlük 300 milyon aktif kullanıcıya ulaşabilen Hikayeler özelliği, Instagram’ın artık vazgeçilmez bir parçası haline gelmiş durumda. Instagram ise kullanıcılar tarafından fazlasıyla sevilen bu özelliği geliştirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Hikayeler kısmına 24 saatten eski fotoğrafları da eklemeyi mümkün hale getiren sosyal medya uygulaması şimdi bir başka yenilik sunuyor.

Instagram’a mobil tarayıcıdan hikaye ekleme

Instagram kullanıcılarının en çok istediği özelliklerden biri tarayıcı üzerinden de rahat bir şekilde paylaşım yapmak. Tabii buna Hikaye ekleme de dahil. Sosyal medya uygulaması ise bu konuya çok da sıcak bakmıyor. Tamamen mobil odaklı geliştirilen uygulama masaüstüne taşınmaya tam olarak hazır olmasa da çeşitli güncellemelerle masaüstü kullanımını iyileştirmeye çabalıyor.

Sosyal medya uygulamasının yeni duyurusu ise direkt olarak Hikayeler özelliğini hedef alıyor. Artık kullanıcılar mobil tarayıcı üzerinden hikaye ekleyebilecek. Her ne kadar bu özellik aslında masaüstüne beklenen bir durum olsa da tablet kullanıcıları için sevindirici bir güncelleme diyebiliriz. Özellik tıpkı uygulamadaki gibi çalışıyor. Yeni bir fotoğraf çekebileceğiniz gibi, galerinizdeki fotoğraflardan herhangi birini seçip paylaşabiliyorsunuz. Tüm düzenleme seçenekleri de mevcut elbette. Söz konusu özelliğin önümüzdeki haftalarda tüm kullanıcıların erişimine açılacağı belirtiliyor. Uygulamanın aynı özelliği ilerleyen zamanlarda masaüstüne getirip getirmeyeceği merak konusu…

Ayrıca son günlerde gelen web üzerinden de hikayelere bakma özelliği sayesinde de İnstagram'ın artık web için de yenilikler yapacağını anlıyabiliyoruz.

Yakın zamanda web'e Direkt Mesaj özelliği de gelebilir ve web üzerinden İnstagram kullanımı artabilir.Artık instagram sadece mobil platformlarda gördüğümüzün tersine diğer tüm platformlarda da etkili olma çabası içinde.

İnstagram Takipçinin Önemi

İnstagram kullanıcılarından olan gerek satıcı konumundaki kişiler gerekse normal bireysel hesapları olan kişiler için en önemli konu instagram takipçi arttırma konusudur. İnstagramı bireysel olarak kullanan kişilerin takipçilerinin artması onların paylaşımlarının daha fazla kişiye ulaşması anlamını taşırken aynı zaman da ne kadar sevilenin olduğunu, çevresinin geniş olduğunu da simgelemektedir. Bu yol ise aslında bir nevi fenomenlik ortaya çıkma isteğinden de kaynaklanmaktadır. Diğer bir instagram kullanıcı olan kişiler ise satış yapmak isteyenlerdir. Bunlar için ise başta takipçi olmak üzere beğeni, yorum gibi durumlar da oldukça önem arz etmektedir. Çünkü takipçiniz fazla olsa bile sattığınız ürüne beğeni ve yorum gelmez ise alıcı sizlere şüphe ile yaklaşarak ürünü satın almayabilir. Bunun için beğeni ve yorum konusu da bura da oldukça önem taşımaktadır. Tabi ki takipçi beğeni ve yorumdan daha önemli bir konudur.

2018-02-13 05:04:44

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

instagram Kullanan En Zengin Kişi Kimdir ?

instagram Kullanan En Zengin Kişi Kimdir ?

İnstagram hergün yeni özellikleriyle herkesi kendisine çeken büyük bir platform olmayı başardı peki İnstagram uygulamasını kullanan en zengin kişi kmidir ? Bu makalemizde bu sorunun cevabına

instagram'da Takipçi Satın Al?

instagram'da Takipçi Satın Al?

instagram takipçi hilesi kullanmak : instagram da popüler olup kısa sürede büyük kitlelere ulaşmak istiyorsanız eğer , başvurmanız gereken en hızlı ve faydalı işlemdir.Ama kullandığınız

instagram Takipçi Hilesi Satın Alma

instagram Takipçi Hilesi Satın Alma

İnstagram da popüler olup kısa sürede büyük kitlelere ulaşmak istiyorsanız eğer ,başvurmanız gereken en hızlı ve faydalı işlemdir. Ama kullandığınız siteye bağlı olarak güvenlik sorunları