instagram STOP-MOTION Özelliği Geldi!

instagram STOP-MOTION Özelliği Geldi!

Milyonlarca kullancısı bulunan Instagram'a her geçen gün yeni bir özellik eklenmeye devam ediyor. Hikayelere gelen yenilikler ile kullanıcılarını mutlu eden sosyal medya platformu hikayelere stop motion özelliğini getirdi/ekledi.

Stop Motion Nedir ?

Stop Motion, Instagram'ın hikayeler kısmına birden fazla fotoğrafı peş peşe ekleyerek oluşturulan GIF biçiminde videolardır.Artarda gelen bu kısa videolar sayesinde yapılan bir nevi sanattır.

Uygulamanın güncellenmesi ile birlikte bu özellikten faydalanılabilir. 1 dakikalık GIF şeklinde çekilecek bu videolar; çıkartmalar, etiketler ve yazı ile zenginleştirilebilir.

Eğer uygulamanıza güncelleme gelmediyse google play/app store 'a girip uygulamalar ve güncellemeler bölümüne gidip İnstagram uygulamanızı güncelliyebilir ve sizde bu özellikten faydalanabilirsiniz.

Stop Motion'u Nasıl Kullanırım ?

İnstagram'ın yeni gözdesi Stop-Motion özelliğini kullanabilmek için güncellemenin ardından hesabınızın sol üst köşesinde bulunan hikaye bölümüne tıklamanız gerekmektedir. Hikaye bölümünün alt kısmında yer alan kategorilerden Stop-Motion seçeneğine geçiş yapın ve fotoğraf çekimlerinize başlayın.

Ayrıca fotoğraf çekiminiz bittikten sonra bu fotoğraflarınıza çıkartma, yazı, etiket gibi eklemeler/düzenlemeler de bulunabilirsiniz.

Bu oluşturduğunuz GİF leri galerinize de kaydedebilirsiniz.Fotoğraf çekme işlemini bitirdikten sonra üst kısımda bulunan "Bitti" tuşuna basarak hikayeyi hazır hale getirebilirsiniz. Ön izlemeyi yaptıktan sonra hikayeyi arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Böylelikle ilk Stop-Motion hikayenizi oluşturmuş oldunuz.

Hergün gelişen İnstagram'da sizde bir fenomen , ünlü olmak istemez misiniz ?

Eğer cevabınız evet ise yapmanız gereken sitemiz : instamoda.org 'u kullanmak.Sitemizden İnstagram takipçi hilesi , İnstagram beğeni hilesi vb. hizmetler alıp hesabınızı güçlendirmek ve bu sayede İnstagram'da herkesin sizden bahsettiği sizi tanıdığı bir fenomenliğe adım atmış olursunuz.

Alım yapmak için sitemizin paketler bölümüne gidip size en uygun olan paketi seçip satın alabilirsiniz.Bizimle iletişip kurup istediğiniz paketi başka yollarla da alabilirsiniz.Aldığınız paketler hesabınıza en geç 24 saat içerisinde yüklenecektir bu süre içerisinde hesabınızı gizliye almayınız ve kullanıcı adınızı değiştirmeyiniz.Eğer İnstagram takipçi hilesi gönderimi yapılmadıysa veya eksik yapıldıysa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz yeni özelliklerden ve eklemelerden anında haberdar olmak için sitemizi aktif olarak kullanabilirsiniz.Her yarım saatte 'de 250 kredi alıp takipçilerinizi ücretsiz bir şekilde arttıra bilirsiniz.

2017-11-18 00:57:42

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Solucan Gübresi

Solucan Gübresi

İkofarm Organik Solucan Gübresi; İkofarm Olarak Üretmiş Olduğumuz Solucan Gübresi, Her Türlü Tarla,Sera,Meyve Bahçesi ve Evlerde Gerçekleştirilen Hobi Çiçekçiliği İçin Oldukça

instagram Takipçi Sayısı Nasıl Arttırılır?

instagram Takipçi Sayısı Nasıl Arttırılır?

Ortaya çıkan instagram takipçi, beğeni ve yorum durumu aslın da kişinin ne kadar tanındığını ve ne kadar sevildiğini simgelerken aynı zaman da satış yapan kişilerin ise ne kadar kişiye

Neden İnstagram Tercih Ediliyor ?

Neden İnstagram Tercih Ediliyor ?

Neden İnstagram  Tercih Ediliyor? Günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri haline gelen İnstagram , diğer Facebook ve Twitter gibi alanın devlerine rağmen başarısını